Oferta kursów

1.DLA MALUCHÓW

Oferta kierowana jest dla dzieci od 6 roku życia. Uczymy angielskiego poprzez dobrą zabawę:

 • gry językowe,
 • zabawy ruchowe,
 • projekty plastyczne,
 • zajęcia multimedialne,
 • zgadywanki,
 • dialogi,
 • symulowane scenki,
 • filmy i bajki.

Dokładamy wszelkich starań, aby najmłodsi kursanci mieli zapewnioną naukę angielskiego na najwyższym poziomie. Nasz wykwalifikowany zespół zapewni świetną zabawę i zadba o dobre samopoczucie Państwa dzieci.

Zapraszamy rodziców do zapoznania się z ofertą egzaminów Cambridge English dla najmłodszych. Mali słuchacze z Anglostudia zdają egzaminy z bardzo dobrymi wynikami i motywują się do dalszej nauki. O szczegóły i zapisy prosimy pytać lektorów.

2.KURSY EGZAMINACYJNE

-egzamin ósmoklasisty

Kurs dla ósmoklasisty w Anglostudio to przede wszystkim realizacja wszystkich typów zadań pojawiających się na egzaminie oraz ćwiczenie obszarów językowych podlegających ocenie.

-egzamin maturalny

Oferujemy kompleksowe roczne lub dwuletnie przygotowanie do egzaminu maturalnego z języka angielskiego na poziomie podstawowym i rozszerzonym. Kurs maturalny w Anglostudio systematyzuje wiedzę i daje większą szansę na zdobycie dobrego wyniku matury.

Jesteśmy na bieżąco ze zmianami w programach nauczania oraz wymaganiami egzaminacyjnymi.

-egzaminy Cambridge English

Egzaminy Cambridge English cieszą się uznaniem na całym świecie. Również w Polsce są one bardzo popularnymi egzaminami językowymi sprawdzającymi poziom języka. Adresowane są dla dzieci, młodzieży i dorosłych. Certyfikat Cambridge English to niewątpliwie dobra inwestycja w przyszłość.

3.KURSY I KOREPETYCJE DLA STARSZYCH DZIECI I MŁODZIEŻY

Standardowe kursy dla dzieci i młodzieży oparte są na szkolnym programie nauczania, uzupełniają i poszerzają materiał wprowadzany na lekcjach w szkole. Kurs przeznaczony jest dla uczniów szkół podstawowych i ponadpodstawowych, którzy potrzebują wsparcia z języka angielskiego lub pragną rozszerzyć swoją wiedzę.

Prowadzimy zajęcia wyprzedzające program nauczania w szkole. Udzielamy pomocy w zakresie przygotowania do testów. Skutecznie wyjaśnimy gramatykę.

4.KURSY DLA DOROSŁYCH

Dorośli kursanci w Anglostudio:

 • nabywają umiejętności posługiwania się językiem w codziennych sytuacjach,
 • dążą do przełamania bariery językowej poprzez czynny udział w lekcji,
 • ćwiczą umiejętność rozumienia rozmówcy,
 • rozwijają słownictwo i struktury gramatyczne, które umożliwiają sprawną komunikację.

Oferujemy kursy dla dorosłych na wszystkich poziomach zaawansowania 1 lub 2 razy w tygodniu, w małych, kameralnych grupach.

5.KURSY DLA FIRM

Nasza szkoła od wielu lat prowadzi kursy podnoszące kwalifikacje zawodowe pracowników w branżach takich jak: prawo, finanse, edukacja, medycyna, wojsko.

Nauka angielskiego oparta jest o profile działalności firmy. Posiadamy niezbędny wpis do WUP w Toruniu. Na koniec szkolenia słuchacze otrzymują zaświadczenia o ukończeniu kursu lub przystępują do egzaminów, aby zdobyć certyfikat językowy np. Cambridge English lub inny.